Dixell XEV22D Elektronik Expansion Valf Sürücüsü

XEV22D modülü çeşitli kademe elektronik genleşme valflerini sürebilmektedir.
 XEV22D soğutma sistemindeki akışkanın kızgınlık (superheat SH) değerini regüle ederek evaporatörün performansının iklimsel ya da değişken yük şartlarından bağımsız olmasını sağlar.
 XEV22D modülleri iki prob girişi ile donatılmıştır, biri 4..20mA veya 0..5V basınç transmitteri için ve diğeri de NTC-EU, NTC-US veya Pt1000 sıcaklık probu için.
 XEV modülleri arasında kurulabilen bir LAN bağlantısı, basınç sinyalinin diğer modüllerle paylaşılmasını sağlayarak istenildiğinde çoklu reyon dolap uygulamalarında tek bir basınç transmitter kullanımını mümkün kılar.
 Cihaz üzerinde ayrıca biri kuru kontak diğeri de yüksek voltaj girişli olmak üzere iki adet tanımlanabilir dijital giriş bulunmaktadır. Böylelikle soğutma ihtiyacı sinyali kolaylıkla cihaza bağlanabilmektedir.
 Kolay kullanım özelliğine sahip ekran vasıtasıyla, kızgınlık değerini (SH), valf açıklık oranını veya prob değerlerini görmek mümkündür. Üzerindeki klavye de, başka bir cihaz ihtiyacı olmadan cihazın programlanabilmesini sağlamaktadır.
 Cihazın tamamlayıcı özelliği olan üzerindeki RS485 seri bağlantı portu, cihazın Dixell Uzaktan İzleme ve Süpervizör Sistemine bağlanmasını sağlamaktadır.

Etiketler: Dixell XEV22D Elektronik Expansion Valf Sürücüsü

Benzer Ürünler

WhatsApp ile sor